KONST / Litografier / Serigrafier 12757368
nr 1275 7368
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafier, 5 st, 2/150, Signerade. Motivet: 25x25 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:13:10
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal